Kompānija

Plag ir globāls plaģiātisma noteikšanas serviss, kurš apkalpo klientus vairāk nekā 90 pasaules valstīs. Plag fokusējas uz pakalpojumiem, kas saistīti ar tekstu, īpaši ar plaģiātisma noteikšanu. Mēs fokusējamies uz daudzvalodības iespējam, kas mums ļauj piedāvāt savus pakalpojumus klientiem Amerikā, Anglijā, Francijā, Vācijā, Lietuvā, Latvijā un citās valstīs. Un daudzās valstīs Plag ir labākais daudzvalodības plaģiātisma meklētājs, kā, piemēram, Lietuvā un Latvijā.

Kompānija tika nodibināta 2011. gadā. Īpašnieks ir LLC ACVK, Atrodas pašā Eiropas vidū – brīnišķīgajā pilsētā Viļņā, kas ir Lietuvas galvaspilsēta.

Tehnoloģijas un Pētniecība

Mēs nepārtraukti investējam līdzekļus jaunu tehnoloģiju ieguvei un veco tehnoloģiju uzlabošanai. Mēs esam lepni jums piedāvāt pirmo vispasaules daudzvalodības plaģiātisma meklēšanas rīku, kas tika radīts multinationālos apstākļos. Mēs sadarbojamies ar mūsu klientiem – Universitātēm, radot un uzlabojot tehnoloģijas, kuras mēs izmantojam. Ja Jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai sadarbības piedāvājumi lūdzu aizpildiet kontakinformācijas formu apakšā.

Contact us

Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message

Prove You are not the robot
[recaptcha]