Mūsu stāsts

Nodibinājumi

Plag aicina studentus un pasniedzējus sasniegt labākos mācību rezultātus, nebaidoties eksperimentēt. Neveiksme ir mēģinājumu un izaugsmes process, bet izvairīšana no neveiksmes ir galīgais mērķis un vēlamais rezultāts. Mēs radām vietu, kas aicina tevi droši izmēģināt savus spēkus un garantē teicamu rezultātu.
About header illustration
Mūsu stāsts

Nodibinājumi

Two column image

2011. gadā dibinātā Plag ir uzticama globāla plaģiātisma novēršanas platforma. Mūsu rīks ir noderīgs gan studentiem, kuri cenšas uzlabot savu darbu, gan pasniedzējiem, kuru mērķis ir veicināt akadēmisko godīgumu un ētiku.

Mūs izmanto vairāk nekā 120 valstīs, un mēs koncentrējamies uz pakalpojumu sniegšanu, kas saistīti ar tekstu, jo īpaši teksta līdzības noteikšanu (plaģiātisma pārbaude).

Plag tehnoloģija ir rūpīgi izstrādāta, lai atbalstītu vairākas valodas, padarot to par pasaules pirmo patiesi daudzvalodu plaģiātisma atklāšanas rīku. Pateicoties šīm īpašajām iespējām, mēs ar lepnumu piedāvājam plaģiātisma atklāšanas pakalpojumus privātpersonām visā pasaulē. Neatkarīgi no tavas atrašanās vietas vai valodas, kurā ir uzrakstīts tavs raksts, mūsu platforma ir aprīkota tā, lai atbilstu tavām vajadzībām un nodrošinātu precīzu un uzticamu plaģiātisma atklāšanu.

Mūsu kodols

Tehnoloģijas un izpēte

Two column image

Uzņēmums nepārtraukti iegulda līdzekļus jaunu teksta tehnoloģiju izstrādē un jau esošo tehnoloģiju uzlabošanā. Mēs ne tikai piedāvājam pasaulē pirmo patiesi daudzvalodu plaģiātisma atklāšanas rīku, bet arī sadarbojamies ar universitātēm, lai nepārtraukti radītu un uzlabotu savus rīkus un pakalpojumus.

Pilnveidosim tavu dokumentu kopā

document
Daudzvalodu
speech bubble tail
Mākslīgā intelekta tehnoloģija
speech bubble tail
4,5 Trustpilotā
speech bubble tail