Par mums

Prieks jūs redzēt

Uzņēmums

Plag.lv ir globāls plaģiāta noteikšanas pakalpojumu sniedzējs, kas apkalpo klientus no vairāk nekā 90 valstīm visā pasaulē. Mūsu uzņēmums fokusējas uz pakalpojumu sniegšanu, kas saistīti ar tekstiem, it īpaši saistībā ar līdzību noteikšanu un plaģiātisma pārbaudi. Plag.lv attīsta savu tehnoloģiju no daudzvalodu perspektīvas, kas ļauj mums sniegt specializētus plaģiātisma noteikšanas pakalpojumus klientiem ASV, Lielbritānijā, Francijā, Vācijā, Lietuvā, Latvijā un citās valstīs.

Plag.lv tika izveidots 2011. gadā. Tas pieder LLC Lingua intellegens un atrodas brīnišķīgajā Centrāleiropas pilsētā Viļņā, Lietuvas galvaspilsētā.

Par plaģiāta uzņēmumu
Plaģiātisma tehnoloģija un pētījumi

Tehnoloģijas un pētniecība

Uzņēmums pastāvīgi iegulda līdzekļus jaunu teksta tehnoloģiju izveidē un jau esošo uzlabošanā. Mēs esam lepni iepazīstināt jūs ar pasaulē pirmo daudzvalodu plaģiātisma noteikšanas rīku, kuru mēs izveidojām, strādājot starptautiskā vidē. Plag.lv sadarbojas ar universitātes klientiem, lai nepārtraukti izveidotu un uzlabotu viņu tekstu un plaģiātisma rīkus, un pakalpojumus. Ja jums ir kādi jautājumi vai partnerības piedāvājumi, lūdzu, aizpildiet zemāk redzamo kontaktformu.


contact info