Pakalpojumi

Plaģiātisma likvidēšana

Ar mūsu akadēmisko redaktoru palīdzību viegli noņemiet jebkādas plaģiātisma pazīmes
Akadēmiski ētisks

Par pakalpojumu

Two column image

Plag ir pionieris plaģiātisma novēršanas pakalpojumu jomā. Mēs esam izstrādājuši stingru un ētisku pieeju plaģiātisma novēršanai rakstiskos darbos. Mūsu apmācītu redaktoru komanda rūpīgi pārbauda visas teksta daļas, kas tiek atzīmētas kā iespējamais plaģiātisms. Viņi pārliecinās, ka jebkurš citētais saturs ir pareizi norādīts un ka ir veikti visi nepieciešamie pārrakstīšanas darbi. Ar mūsu kvalificētu redaktoru palīdzību jebkura veida rakstiskie darbi var izturēt pat visstingrākās plaģiātisma pārbaudes, tostarp augstskolu veiktās disertāciju pārbaudes.

support
24 stundu atbalsts
privacy
Pilna konfidencialitāte
balance
Akadēmiski ētisks
experience
Pieredzējuši redaktori
Seši plaģiātisma novēršanas soļi

Šis process

Plaģiātisma pārbaude

Mūsu komanda uzsāk procesu, rūpīgi pārbaudot dokumentu, lai konstatētu plaģiātismu. Mēs nodrošinām, ka dokuments tiek pārbaudīts visās datubāzēs un iekļautas padziļinātas pārbaudes opcijas. Katrā posmā tiek nodrošināta augsta kvalitāte, lai garantētu vislabākos rezultātus.

1.
Sākotnējais dokumenta novērtējums

Diemžēl dažiem dokumentiem var būt tik augsts līdzības rādītājs, ka tos nav iespējams rediģēt, jo tie nesatur oriģinālu saturu.

2.
Redaktora atlase

Vissvarīgākais mūsu procesa posms ir vispiemērotākā redaktora izvēle, jo tā nodrošina, ka tavu dokumentu pārbauda attiecīgās jomas eksperts. Mēs rūpīgi izvēlamies redaktoru ar plašu pieredzi, lai nodrošinātu vislabāko iespējamo pārskatu.

3.
Rediģēšana

Pārbaudot un rediģējot tavu dokumentu, mēs ievērojam stingrus rediģēšanas un ētikas standartus. Mūsu komanda ievēro noteiktas vadlīnijas, lai nodrošinātu visaptverošu rediģēšanu un ievērotu visaugstākos ētikas standartus, jo īpaši novēršot plaģiātisma gadījumus.

4.
Plaģiātisma pārbaude

Tiek veikta plaģiātisma pārbaude, lai pārliecinātos, ka nav iespējamu plaģiātisma gadījumu.

5.
Nodošana klientam un grozījumi

Mūsu stingrā kvalitātes kontrole nodrošina optimālus rezultātus un nepārspējamu klientu apmierinātību visos procesa posmos.

6.
Redaktori

Redaktora atlases process

Two column image

Mēs esam pasniedzēju un studentu sadarbības platforma, tāpēc mūsu redaktori ir profesori un augsti kvalificēti studenti.

Mēs ļoti rūpīgi izvēlamies un apmācām savus redaktorus, kuri ir augsti kvalificēti plaģiātisma novēršanā saskaņā ar mūsu rūpīgi izstrādātajiem standartiem, metodēm un vislabāko pieredzi. Mūsu strukturētais darba process ļauj mums saglabāt visaugstāko pakalpojumu kvalitāti un piegādāt tavus pasūtījumus noteiktajā termiņā.

Mēs esam noteikuši trīs standartus un vadlīnijas, kas jāievēro visiem mūsu redaktoriem:

 • Profesionāla redaktora standartsŠajā standartā ir izklāstītas zināšanas un prasmes, kas ir nepieciešamas, lai kļūtu par profesionālu redaktoru.
 • Rediģēšanas standartsŠis standarts apraksta labāko pakalpojumu sniegšanas praksi mūsu klientiem.
 • Akadēmiskās rediģēšanas standartsŠis standarts apraksta metodes un praksi, kas ir būtiska ētiskai iesaistei akadēmiskajā rakstniecībā.
Laiku taupošs

Kāpēc plaģiātisma likvidēšana?

Two column image
Laika trūkumsIespējams, tev ir darbs vai citi pienākumi, kuru dēļ nav iespējams veltīt nepieciešamo laiku, lai pabeigtu savu dokumentu.
Iedvesmas trūkumsPēc tam, kad esi pavadījis daudz laika, lai izstrādātu saturu, tev var būt grūti atrast precīzus nepieciešamos vārdus.
Termiņa tuvošanāsTuvojas darba iesniegšanas termiņš, un tavs darbs ir jāiesniedz drīzumā.
Stingra specializācijaTu vienkārši negribi iedziļināties kādā lietā, kuru neizmantosi savā turpmākajā dzīvē. Viena no šādām lietām varētu būt pareiza atsauce.
Sliktas iepriekš veiktās iejaukšanāsDažiem uzņēmumiem un privātajiem redaktoriem nav stingras metodoloģiskās pieejas, un viņu darbs ir jāpārstrādā.
Vadītāja atbalsta trūkumsIespējams, ka tavs darba vadītājs nevarēs tev sniegt skaidrus atsauces noteikumu skaidrojumus.
Nepieciešamība pēc kvalitatīviem rezultātiemTu tiecies izveidot ārkārtīgi labi izstrādātu rakstu un meklē ekspertu palīdzību, lai sasniegtu šo mērķi.
Kompetence

Garantēta profesionalitāte

Two column image

Mūsu redaktoru veiktais profesionālais darbs ļauj bez problēmām izturēt augstskolu programmu veiktās diplomdarbu pārbaudes.

Mūsu ekspertu komanda izmanto modernu programmatūru, kas aprīkota ar ļoti efektīvām pret plaģiātisma datu bāzēm, lai nodrošinātu īpaši unikālu tekstu piegādi. Tas novērš jebkādas bažas tiem, kas paļaujas uz mūsu pakalpojumiem, tādējādi sniedzot viņiem iespēju ar pilnu pārliecību koncentrēties uz grāda iegūšanas eksāmeniem.

Mūsu profesionāļu komanda rūpējas par tavu dokumentu, likvidējot visus plaģiātisma gadījumus, dzēšot problemātisko tekstu, ievietojot citātus vai pārrakstot dažas daļas autentiskā veidā.

Ir vērts atzīmēt, ka mūsu komandas darbs tiek paveikts ievērojami īsākā laikā, nekā tas nepieciešams manuālai plaģiātisma labošanai, un rezultāti ir garantēti.

Ar ko sākt?

Sāc darbu dažu minūšu laikā: bez piepūles sāc izmantot plaģiātisma novēršanas pakalpojumu

 1. Reģistrējies
 2. Augšupielādē savu dokumentu
 3. Pārbaudi savu darbu, izmantojot padziļināto pārbaudi un zinātniskās datubāzes
 4. Sagaidi, līdz pārbaude tiks pabeigta, un pasūti pakalpojumu.
How to start
Neatbilstošas atsauces
speech bubble tail
Plaģiātisma pārbaude

Plašas datubāzes

Two column image

Mēs vienmēr nodrošinām augstu profesionalitātes līmeni, un mūsu rediģētie darbi iztur līdzības pārbaudi, ko veic tavas universitātes tekstu līdzības programma.

Mēs uzturam lielāko zinātnisko rakstu datubāzi, tāpēc mūsu pakalpojums darbosies nevainojami neatkarīgi no tā, kādu plaģiātisma novēršanas programmatūru izmanto tava augstskola - Compilatio, Turnitin vai Tesilink.

Cik ātri es saņemšu rezultātu?

Mēs esam apņēmušies sniegt plaģiātisma novēršanas pakalpojumu noteiktajā termiņā.

Steidzamos gadījumos mēs piedāvājam "pēdējā brīža" pakalpojumu, kas garantē piegādi 24 stundu laikā. Pie tava dokumenta strādās vairāki redaktori, lai nodrošinātu ātru izpildi. Jautā par šī pakalpojuma pieejamību.

Konfidencialitāte ir garantēta

Pilna konfidencialitāte

Two column image

Mēs saprotam, ka tava privātuma aizsardzība ir ārkārtīgi svarīga. Mēs garantējam pilnīgu konfidencialitāti ar katru mūsu sniegto plaģiātisma novēršanas pakalpojumu. Mūsu ekspertu komanda ir apņēmusies ievērot visaugstāko konfidencialitātes līmeni attiecībā uz visu klientu informāciju, un mēs ievērojam stingrus drošības pasākumus, lai nodrošinātu, ka tavi personas dati tiek glabāti drošībā. Mēs neizpaužam nekādu informāciju, kas ir saistīta ar taviem dokumentiem vai identitāti, trešajām pusēm. Mūsu redaktori paraksta stingrus informācijas neizpaušanas līgumus, nodrošinot, ka tava darba un personiskā informācija vienmēr paliek konfidenciāla. Mēs arī veicam visus drošības pasākumus, lai aizsargātu savas sistēmas pret jebkādu nesankcionētu piekļuvi, nodrošinot, ka tavi dokumenti un dati ir pasargāti no iespējamiem pārkāpumiem. Mēs esam apņēmušies saviem klientiem nodrošināt drošu un neapdraudētu pieredzi, un mūsu pilnīga konfidencialitātes garantija nodrošina, ka mēs saglabāsim tavu informāciju.

Efektīvas metodes

Kā mēs likvidējam plaģiātismu?

Two column image

Kopumā ir četras galvenās metodes, kā likvidēt plaģiātismu no disertācijas:

 • Problemātisko sadaļu dzēšana
 • Trūkstošo atsauču pievienošana
 • Problemātisko sadaļu pareiza pārrakstīšana
 • Nepareizu atsauču labošana

Lielākajā daļā gadījumu šīs metodes tiek piemērotas vienlaikus, piemēram, pārrakstot un pievienojot trūkstošās atsauces.

Mēs vienmēr garantējam visaugstāko apmierinātību ar mūsu plaģiātisma likvidēšanas darbu. Mūsu pieredze ļauj mums sniegt drošus un pilnīgi anonīmus pakalpojumus.

Cenas

Cik tas maksā?

Termiņš

14 dienas

7 dienas

3 dienas
48 stundass

Cena par lapu

No € 10.95

No € 12.95 (standarta cena)

No € 15.95

No € 19.45

Par vienu lappusi tiek uzskatīts 250 vārdu liels teksts.

Kāds ir atļautais līdzības procents?

Līdzības tekstā dažkārt tiek uzskatītas par plaģiātismu, lai gan ne vienmēr tas tā ir. Neskatoties uz to, daudzi pasniedzēji joprojām izmanto šo metodi. Lielākā daļa pasniedzēju pieļauj, ka darbs tiek ieskaitīts, ja tajā ir mazāk nekā 10 % līdzību. Tomēr citos gadījumos, lūdzu, ievēro turpmāk minētās vadlīnijas.

< 10%

Zemi

Parasti lielākā daļa pasniedzēju pieņems darbu ar mazāk nekā 10% līdzību.

10%

Vidēji

Iespējams, ka tevi lūgs rediģēt savu darbu.

10-15%

Augsti

Tevi lūgs rediģēt tavu dokumentu vai pat neiesniegt to.

15-20%

Ļoti augsti

Iespējams, ka tev nebūs atļauts iesniegt darbu.

25%

Nepieņemami

Ir ļoti maz ticams, ka pasniedzējs pieņems tavu darbu.

Rīks darbībā

Piemērs

Initial example

Sākotnējais dokuments

Edited example

Rediģēts dokuments

Interesē šis pakalpojums?

hat