Pakalpojumi

Plaģiātisma pārbaude

Mēs esam uzticama starptautiska plaģiātisma pārbaudes platforma, kas izmanto pasaulē pirmo reāli daudzvalodu plaģiātisma atklāšanas rīku.
Atskaites logs

Izpēti funkcijas

Līdzības rādītājs

Katrā pārskatā ir iekļauts līdzības rādītājs, kas norāda dokumentā konstatēto līdzības līmeni. Šo rādītāju aprēķina, dalot atbilstošo vārdu skaitu ar kopējo vārdu skaitu dokumentā. Piemēram, ja tavā dokumentā ir 1000 vārdu un līdzības rādītājs ir 21%, tas nozīmē, ka tavā dokumentā ir 210 saskaņoti vārdi. Tas sniedz skaidru izpratni par analīzes laikā konstatēto līdzību apjomu.

Know how

Kas padara Plag par unikālu

Two column image

Piekļūsti no jebkuras vietas un jebkurā laikā, ja vien tev ir interneta pieslēgums. Mēs piedāvājam tev jaunākās opcijas un funkcionalitāti.

  • Daudzvalodu noteikšana 129 valodās Pat ja tavs dokuments ir rakstīts vairākās valodās, mūsu daudzvalodu sistēmai nav problēmu atklāt plaģiātismu. Mūsu algoritmi lieliski darbojas ar dažādām rakstības sistēmām, tostarp grieķu, latīņu, arābu, aramiešu, kirilicas, gruzīnu, armēņu, Brahmu dzimtas rakstiem, ģēzes rakstiem, ķīniešu rakstzīmēm un to atvasinājumiem (tostarp japāņu, korejiešu un vjetnamiešu rakstiem), kā arī ivritā.
  • Formāti undefined
  • Publisko avotu datubāze Publisko avotu datubāzi veido visi publiski pieejamie dokumenti, kas varētu būt atrodami internetā un arhivētās tīmekļa vietnēs. Tas ietver grāmatas, žurnālus, enciklopēdijas, periodiskos izdevumus, laikrakstus, bloga rakstus, avīzes un citu brīvi pieejamu saturu. Ar mūsu partneru palīdzību mēs varam atrast dokumentus, kas tikko parādījušies tīmeklī.
  • Zinātnisko rakstu datubāze Papildus atvērtai datubāzei mēs piedāvājam iespēju pārbaudīt failus mūsu zinātnisko rakstu datubāzē, kurā ir vairāk nekā 80 miljoni zinātnisko rakstu no pazīstamākajiem akadēmiskajiem izdevējiem.
  • CORE datubāze CORE nodrošina vienotu piekļuvi miljoniem pētniecības rakstu, kas apkopoti no tūkstošiem atvērtās piekļuves datu sniedzēju, piemēram, krātuvēm un žurnāliem. CORE nodrošina piekļuvi 98 173 656 brīvi lasāmiem pilna teksta pētnieciskajiem darbiem, no kuriem 29 218 877 pilni teksti ir izvietoti tieši CORE.

Interesē šis pakalpojums?

hat