Plaģiātisma statistika Eiropā (2016. gadam)

Plaģiātisms Amerikas Savienotajās Valstīs

Plagiarism Statistics In United StatesTāpat kā Eiropā arī Amerikā ir starp štatiem pastāv liela plaģiātisma atšķirība. Plaģiātisms variējas no 6.4% Vermontā līdz 24.2% Luiziānā. Tik liela plaģiātisma procentu starpība norāda uz iespēju mazināt plaģiātisma izmantošanu Amerikas Savienotajās Valstīs.

Sliktākā plaģiātisma situācija ir Dienvidrietumu un Dienvidaustrumu štatos. Amerikas Savienoto valstu dienvidaustrumu daļā sakritības dati variējas no 9.4% Marilendā līdz 24.2% Luiziānā, vidējais radītājs ir 15.9%.

Dienvidrietumu daļā vidējā plaģiātisma statistika ir pat augstāka – 18.8% Zemāka plaģiātisma procenti ir Oklahomā 14.0% un augstākie ir Teksasā 21.8%.

Plaģiātisma statistika ir labāka Amerikas Savienoto valstu rietumu daļā. Vidējais rādītājs ir 13.8%. Riedumu daļa rāda nozīmīgi zemākos plaģīātisma rādītājus augšuplādētos papīros. Mums būtu jāmin, ka austrumu štatiem ir augstāks plaģiātisma līmenis darbos. Līdzīga tendence ir Eiropas Valstīs – Spānijā, Itālijā, Grieķijā.

Saskaņā ar šo tendenci vidusrietumu un ziemeļaustrumu daļās ir zemākie plaģiātisma dati. Vidējais plaģīātisma rādītajs vidusrietumu daļās ir 12.7%. Vidējais rādītājs ziemeļaustrumu daļā sasniedz 10%, kas ir zemākais rādītājs visā valstī.

Lielā atšķirība starp štatiem norāda uz potenciālo neorģinālo saturu ko ir iespējams samazināt visā valstī.

Error: map with the specified ID doesn't exist!
Ieskaties mūsu plaģiātisma meklēšanas servisā šeit!