Jautājumi

Saņemiet atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem

Vispārīgi jautājumi par mūsu plaģiātisma noteikšanas rīku

Augšupielādētie dokumenti netiek iekļauti mūsu datubāzē bez lietotāja piekrišanas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka citi plaģiātisma rīki (īpaši bezmaksas) iekļaus jūsu dokumentu viņu datubāzē.

Nē. Jūs varat izmantot mūsu plaģiātisma noteikšanas rīku ar pilnīgu pārliecību, ka tiks ievērots jūsu privātums.

Nē. Mūsu sistēmas izmantošanai nav nekādu ierobežojumu. Gluži pretēji, mēs piedāvājam iespēju pārbaudīt dokumentus jebkurā valodā, ieskaitot dokumentus, kas satur vairāk nekā vienu valodu. Mūsu algoritmi spēj atrast pārfrāzētas sakritības, kā arī labus un sliktus citātus. Lasiet vairāk par mūsu unikālajām funkcijām šeit

Mūsu plaģiātisma noteikšanas rīks ir pieejams ikvienam.

Mūsu plaģiātisma noteikšanas algoritmi atklāj daudz vairāk - ne tikai tekstu, kas ir tieši pārkopēts, bet arī pārfrāzēšanas plaģiātu, kā arī labus un sliktus citātus. Līdz šim mēs nezinām nevienu citu plaģiātisma noteikšanas pakalpojumu, kas meklēšanā apvienotu tik daudz faktoru kā mūsu rīks. Mēs neiekļausim augšupielādētos dokumentus savā datubāzē; lietotājiem ir pilnīga drošība un konfidencialitāte. Mums nav nekādu ierobežojumu attiecībā uz dokumentu augšupielādi. Mēs neierobežojam augšupielāžu skaitu dienā, dokumenta garumu vai ilgstošu pārbaudi. Augšupielādētos dokumentus mēs salīdzinām ar vairāk nekā 14 triljoniem mājaslapu, grāmatu, periodisko izdevumu, rakstu, studentu darbu un ziņojumu. Mūsu sistēmai ir uzlabota gala rezultātu vērtēšana.

Plaģiātisma noteikšanas rīks biežāk uzdotie jautājumi
Plaģiātisma noteikšanas rīks jautājumus

Pats plaģiātisma noteikšanas rīks

Mūsu plaģiātisma noteikšanas rīks salīdzina katru augšupielādēto dokumentu ar vairāk nekā 14 triljoniem mājaslapu, grāmatu, rakstu, studentu darbu un citu materiālu. Lai pārbaudītu savu dokumentu, jums būs jāiztērē kredīti. Jūs varat augšupielādēt jebkura izmēra dokumentu (lapās). Kad pārbaude ir sākusies, jūsu rezultāti būs gatavi pāris minūšu laikā (pārbaudes laiks var atšķirties, un dažos gadījumos tas var aizņemt vairāk laika nekā parasti). Tiklīdz kā pārbaude būs pabeigta, jūs varēsiet redzēt:

– līdzības un koncentrācijas rādītājus.

– detalizētu ziņojumu ar iezīmētām līdzībām un saitēm uz to avotiem.

Mūsu plaģiātisma noteikšanas rīks augšupielādētos dokumentus salīdzina ar vairāk nekā 14 triljoniem mājaslapu, grāmatu, rakstu, periodisko izdevumu, ziņojumu, pētniecisko un studentu darbu. Šī ir pati lielākā skenēšanas bāze starp plaģiāta atklāšanas pakalpojumiem visā pasaulē.

Jūs varat augšupielādēt .docx, .doc, .pdf, .odt, .rtf, .pages formātus.

Rezultāti

Jūs saņemsiet sekojošo:

Līdzības rādītājs. Šis rādītājs parāda iespējamo plaģiētā teksta daudzumu salīdzinājumā ar pārējo tekstu. Piemēram, 50 procenti nozīmē, ka puse no jūsu dokumenta ir līdzīga oriģinālajiem dokumentiem.

Koncentrācijas rādītājs. Šis rādītājs parāda, kā sakritības ir izvietotas pa visu darbu. Zems rezultāts nozīmē, ka sakritības ir mazos teikumos (ar nelielu varbūtību radīt plaģiātu). Augsts rezultāts brīdina, ka sakritības ir lielas un, visticamāk, tas ir plaģiāts.

Izceltās sakritības. Teksts ar sakritībām būs iekrāsots, lai jums būtu vieglāk koncentrēties uz pašām problemātiskākajām jūsu dokumenta daļām.

Sākotnējie avoti. Visām sakritībām būs norādītas saites uz to sākotnējiem avotiem.

Ir divi veidi, kā novērst plaģiātismu: vai nu pārlabojiet un pareizi citējiet plaģiētos teikumus, vai arī tos pilnībā izņemiet no sava darba.

Mēs iesakām nepārsniegt 5 procentu līdzības rādītāju un ne vairāk kā vienas zvaigznes koncentrācijas rādītāju. Tas ir tādēļ, ka vairumā gadījumu sakritības līdz 5 procentiem tiek uzskatītas par “tehniskām” (daudzas plaši izmantotas frāzes, piemēram, “Amerikas Savienotās Valstis”). Ja esat ieguvis lielāku rādītāju nekā ieteicams, veiciet dažas izmaiņas un pārbaudiet savu dokumentu vēlreiz.

Plaģiātisma noteikšanas rīks uzdodiet