Galvenie jautājumi

Augšupielādētie dokumenti netiek iekļauti datubāzē bez lietotāja atļaujas.

Nē. Jūs varat lietot plag.lv esot pilnīgi droši par konfidenciālitāti.
Nē. Sistēmas lietošanai nav limitu. Tieši otrādi, mēs piedāvajam iespēju pārbaudīt dokumentu jebkurā valodā, pat vairākās valodās. Mūsu programma spēj atrast pat parafrāzētās sakritības, labos un sliktos citātus.
Skatīt detalizētus pārbaudes rezultātus.
Ikvienam ir brīva pieeja to izmantot.
  • Mūsu plaģiātisma algoritms atrod vairāk kā tikai copy & paste, bet arī parafrāzēto plaģiātismu, labos un sliktos citātus. Pagaidām mēs nezinam nevienu citu programmu, kas atrastu tikpat daudz cik mēs.
  • Mēs neiekļaujam nevienu no augšupielādētajiem dokumentiem datubāzē.
  • Mēs neuzliekam nekādus aizliegumus. (nekādu ierobežojumu augšupielādei dienā, dokumenta garumam vai ilgstošas pārbaudes).
  • Mēs salīdzinām darbu ar vairāk kā 14 miljardiem mājas lapu, grāmatu, rakstu, studentu darbu un ziņojumu. Tā ir pasaules lielākā datubāze.
  • Mēs izmantojam pastiprinātu vērtēšanas rezultātu.
Jūs varat tos nopirkt vai arī iegūt par brīvu. Lai tos nopirktu vienkārši ielogojies un pērc. Lai tos iegūtu par brīvu – izplati plag.lv vārdu sociālajos tīklos. (Facebook, Twitter vai Google+). Jūs varat redzēt visas iespējas ielogojoties sistēmā.

Plaģiātisma rīks

Mūsu plaģiātisma rīks salīdzina augšupielādēto darbu ar vairāk kā 14 miljardiem mājas lapu, grāmatu rakstu un citiem materiāliem. Lai pārbaudītu papīru jums nāksies iztērēt kredītus. Jūs varat tos nopirkt (aptuveni 35 centi par lapu) vai arī iegūt tos izplatot informāciju par plag.lv sociālajos tīklos.

Jums ir iespēja augšupielādēt darbu jebkurā apjomā (lapu skaitā). Kad pārbaude sākas rezultāts būs zināms dažās minūtēs (dažos gadījumos tas var prasīt vairāk laika). Līdz ko pārbaude būs beigta jūs varēsiet redzēt:

Mūsu plaģiātisma meklētājs augšupielādēto darbu salīdzina ar vairāk nekā 14 miljardiem mājas lapu, grāmatu, rakstu, studentu darbiem un citiem materiāliem. Tā ir lielākā datu bāze pasaulē.
Jūs varat augšuplādēt doc, docx, odt formātu.

Rezultāts

  • Sakritības rezultāts. Šis rezultāts parāda cik liela sakritības daļa ir jūsu dokumentā. Piemēram, 50% norāda, ka puse no jūsu darba ir līdzīga oriģinālajam darbam.
  • Koncentrēšanās rezultāts. Šis rezultāts parāda cik daudz sakritību ir izvietotas pa visu papīru. Zems rezultāts norāda uz zemu plaģiātisma iespējamību, kamēr augsts rezultāts uz augstu iespējamību.
  • Iezīmētās vietas. Iezīmētais teksts tiek iekrāsots, lai jūs varētu koncentrēties uz darba bīstamajam vietām.
  • Oriģinālie avoti. Visi linki vedīs uz oriģinālo dokumentu.
Ir tikai divi veidi kā tik galā ar plaģiātismu: pārveido to par citātu vai tiec no tās vietas vaļā pa visam. Jūs varat izmantot mūsu online rediģēšanas rīku, kas jums palīdzēs tikt vaļā no plaģiātisma.
Mēs jums iesakām nepārsniegt 5% sakritības rezultātu un nepārsniegt vienu zvaigzni koncentrēšanās rezultātā. Iemesls tam ir tāds, ka sakritības līdz 5% var tik uzkatītas par “tehniskajām” (plaši izmantotas frāzes un citi. Piemēram, “Amerikas Savienotās valstis”). Ja jūs iegūstat augstāku rezutātu mēs jums ierosinām pārbaudīt darbu vēlreiz.

Iečeko mūsu plaģiātisma meklētāja ekstras šeit!