Plaģiātisma pārbaudes programmas iezīmes

Zinoša vērtēšana

Plagiarism checker scores
Arrow
  • Sakritības rezultāts. Visi ziņojumi ir nodrošināti ar detalizētu sakritību rezultātu. Šis rezultāts parāda cik liela sakritības daļa ir jūsu dokumentā.
  • Plaģiātisma riska rezultāts. Unikāls. Šis rezultāts parada plaģiātisma risku jūsu dokumentā. Jo lielākas sakritības, jo lielāks plaģiātisma risks. Mūsu pētījumi parāda, ka šis rezultāts nosaka plaģiātisma iespējamības risku 94% apmērā. Šis ir iemesls, kāpēc lietotāji ir sajūsmā par rezultātu, jo tas spēj norādīt uz plaģiātismu lielos dokumentu apjomos.
  • Parafrāze. Unikāls. Norāda parafrāžu skaitu jūsu darbā. Parafrāzēšana var uzrādīt iespējamo plaģiātismu, pat ja tas nav tieši atzīmēts. Uzmanieties no augsta parafrāzes rezultāta.
  • Slikti citējumi. Unikāls. Parāda cik daudz nepiemērotu citātu ir jūsu darbā. Ir vēlams lietot citātus, bet tie nedrīkst būt teksta lielākā daļa un jānoformē pareizi.
  • Sakritības. Unikāls. Skaitlis, kas apzīmē atrastās sakritības.
Arrow

Iezīmētās sakritības

Vienreiz mekēts – daudz datu ir iezīmēts. Mūsu plaģiatisma meklētājs iezīmēs sakritības, parafrāzes, labus un sliktu citātus. Jums tiks sniegta informācija, lai uzlabotu savu darbu. Ņemiet verā, ka labie citāti būs iezīmēti zaļā krāsā, bet sliktie purpura tonī. Parafrāzes orandžā krāsā.

Plagiarism checker highlight
Plagiarism checker sources

Apskatāmie avoti

Mūsu plaģiātisma meklētajs ievieto linkus visām iezīmētajam dokumeta daļām. Jūs varēsiet izmantot linkus, lai kārtīgi parbaudītu iezīmētās daļas. Ja uzskatāt, ka jūsu citāti ir novietoti piemēroti, tad varēsiet par to pārliecināties. Šis ļaus ātri novērtēt jusu darba pareizību un vai viss ir tas kā tam jābūt.

Arrow down left
Arrow down right
Plagiarism checker filters

Parafrāžu noteikšana Unikāls

Mūsu uzlabotā plaģiātisma meklēsānas programma ir spējīga atrast un noteikt ne tikai copy & paste plaģiātismu, bet arī parafrāzēto plaģiātismu.. Parafrāzēšana norāda uz iespējamo plaģiātismu pat ja plaģiātisms nav attiecīgi iezīmēts. Uzmanies no augsta parafrāzēšanas rezultāta.

Sliktu citātu noteikšana Unikāls

Dažus citātus skolotājas spēj atpazīt kā plaģiātismus, tāpēc ir svarīgi pārbaudīt savu darbu citātu pareizību, lai nebūtu nepatīkamas sekas. Mūsu plaģiātisma meklētājs parādīs kuri citāti ir labi – tie tiks iezīmēti zaļā krāsā. Purpurā krāsā programma iezīmēs tos citātus, kas ir atpazīti kā plaģiātisms, līdz ar to Jūs zināsiet kuri citāti ir jālabo. Šī ir unikāla iezīme un tikai Plag.lv programmai – citas plaģiātisma programmas šādu iespēju nepiedāvā.

Plagirism checker formatting
Arrow
Arrow
Plagarism checker editor

Daudzvalodības iespējas
 Unikāls

Jūsu darbs ir sarakstīts vairākās valodās? Mūsu plaģiātisma meklētājs tiks galā arī ar tādu uzdevumu. Ahh, vai tad mēs neminējām mūsu lielo pieredzi strādājot ar daudzvalodības plaģiātisma meklēšanas programmām? Jā, mūsu plaģiātisma meklētājs ir atzīts kā nacionālā plaģiātisma meklēšanas sistēma vairākās valstīs.

 
Online rediģētājs Unikāls

Mūsu online rediģētājs ļauj jums aizmirst par atkārtotiem darba iesniegumiem. Darbu, vienreiz augšuplādējot un pārbaudot, ir iespēja to labot un vēlreiz parbaudīt un lejupielādēt izlaboto dokumentu, nezaudējot ne bildes, ne datu struktūru.

Plagarism checker online editor
Arrow
Arrow down right
Check plagiarism from anywhere

Augšupielādē jebkur Unikāls

Pārbaudāma darba augšuplādes process ir ļoti vienkāršots. Jūs varat augšupielādēt darbu izmantojot tradicionālo augšupielādes pogu. Jūs varat augšuplādet vairākus darbus vienlaicīgi. Vai arī jūs varat vienkārši drag & drop failus no jūsu datora, jebkurā mājas lapas vietā.

Un citas unikālas plaģiātisma meklētaja iezīmes

Pieejamība lielam datu apjomam

Mūsu plaģiātisma meklētājs pārbaudīs jūsu darbu pret vairāk kā 14 miljardu mājas lapu, rakstu, žurnālu un grāmatu. Plag ir pieejams lielakais datu apjoms salīdzinit ar citām līdzīgām programmām un katru dienu apjoms pieaug.

Saglabā oriģinālo formātu

Apskati, rediģē un lejupielādē rediģēto darbu oriģinālā formātā. Mūsu plaģiātisma meklētējs saglabā visas oriģinālā darba bildes, struktūru un izkārtojumu. Līdz ar to katra jūsu darba daļa būs tieši pareizājā vietā, kur tai vajadzēja būt.

Bezmaksas plaģiātisma pārbaudes iespējas

Neatkarīgi no tā ka plaģiātisma meklētājs ir maksas pakalpojums, mēs piedāvājam arī bezmaksas pārbaudes iespējas. Palīdziet mums izplatīt šī rīka iespējas un mēs garantēsim bezmaksas opcijas. Pieraksties – vairāk informācijas iekšpusē.