Plaģiātisma pārbaudītāja funkcijas

Aplūkojiet mūsu plaģiātisma pārbaudītāja lieliskās funkcijas

Uzlaboti rādītāji

Tā vietā, lai parādītu jums tikai līdzības rādītāju, mēs piedāvājam daudz vairāk dažādu rādītāju, lai novērtētu jūsu dokumentu.

Plagiarism checker advanced scoring

Visiem ziņojumiem tiek piešķirts līdzības rādītājs. Šis rādītājs parāda, cik daudz līdzību ir jūsu dokumentos.

Līdzības rādītājs tiek aprēķināts, izdalot līdzīgo vārdu skaitu ar visu vārdu kopējo skaitu.

Piemēram, ja jūsu dokumentā ir 1000 vārdu un līdzības rādītājs ir 21%, tas nozīmē, ka jūsu dokumentā ir 210 līdzīgu vārdu.

Plaģiāta līdzības rādītājs

Šis rādītājs parāda plaģiāta risku jūsu dokumentā. Šis rādītājs kopumā novērtē līdzību lielumu. Jo lielāks ir līdzības bloks, jo lielāks ir plaģiāta risks.

Piemēram, ņemsim 100 lappušu papīru ar tikai 1% līdzību. Ja visas līdzības tiks koncentrētas tikai uz vienu lapu, visaugstāko vērtību parādīs mūsu plaģiātisma riska rādītājs. Jūs tiksiet brīdināts par iespējamiem plaģiāta gadījumiem ar zemu līdzības vērtību.

Mūsu pētījumi ir liecina, ka šī funkcija plaģiātu atklāj ar 94% precizitāti.

Plaģiātisma riska rādītājs

Pārfrāzēšana ir arvien plašāk izmantota plaģiātisma metode. Lai atrastu pārfrāzētās vietas, mēs pievienojām pārfrāzēšanas rādītāju.

Šis rādītājs parāda, kura teksta daļa ir tikusi pārrakstīta.

Pārfrāzēšanas rādītājs parasti ir no 1% līdz 8%. Augsts pārfrāzēšanas rādītājs var liecināt par plaģiātismu. Uzmanieties no augsta pārfrāzēšanas rādītāja.

Pārfrāzēšanas plaģiātisma rezultāts

Citēšana ir laba darba neatņemama sastāvdaļa. Tomēr daži labi citāti var būt tikai daļa no lielāka līdzību bloka.

Šādiem gadījumiem mēs esam ieviesuši nepareizās citēšanas jēdzienu.

Nepareizi citāti parāda, cik citātu ir daļa no lielākas līdzības, kas ir atrastas dokumentā.

Nepareizi citādi

Citāti ir liela daļa no katra darba. Darba ticamība tiek palielināta, citējot citus dokumentus.

Mēs identificējam citātus un atzīmējam tos zaļā krāsā. Tas ļauj viegli atšķirt labos citātus no citām līdzībām.

Citāti

Darba ticamību var novērtēt arī pēc sakritību skaita.

Iedomājieties, ka jums ir darīšana ar dokumentu, kam ir 10% sakritību. Kurš no šiem izskatīsies ticamāks - dokuments, kurā visi 10% ir ņemti tikai no viena avota, vai dokuments, kurā sakritības ir radušās no desmitiem vai simtiem avotu?

Plaģiātisma sakritības

Ātrais vērtējums ir pavisam jauns vērtējuma veids, kas ļauj pāris sekundēs aptuveni novērtēt augšupielādēto dokumentu.

Vērtējums ar ātro rezultātu ir bez maksas. Ātrais vērtējums aprēķina atbilstošās vienādās pazīmes un aptuveni novērtē līdzības rādītāju.

Ātrais vērtējums tiek parādīts pāris sekundēs. Kad augšupielādējat failu, ātrais vērtējums tiek parādīts gandrīz nekavējoties.

Ātrais plaģiātisma vērtējums

Izceltās sakritības

Ja jūsu dokumentā tiek konstatēts jebkāda veida plaģiātisms, attiecīgās vietas tiek izceltas, lai jūs varētu tās pārskatīt un izlabot. Mūsu plaģiātisma pārbaudes sistēma piedāvā noteiktas funkcijas, kas palīdzēs jums rediģēt un izlabot savu dokumentu - paturiet prātā, ka labi citāti tiks atzīmēti zaļā krāsā, parafrāzes - oranžā krāsā, bet nepareizi citāti būs redzami violetā krāsā.

Izceltā plaģiātisma piemērs

Plagiarism checker sources matches

Skatāmi avoti

Mūsu plaģiātisma pārbaudītājs jūsu dokumenta atbilstošajās vietās ievietos saites uz attiecīgajiem avotiem. Šīs saites ļaus izlabot nepareizus citātus, vārdus un parafrāzes jūsu dokumentā. Ja esat pārliecināts, ka citāti dokumentā ir ievietoti pareizi, vienkārša pārbaude ļaus jums turpināt dokumenta pārskatīšanu un lejupielādēšanu.


Pārfrāzēšanas noteikšana

Mūsu sistēmas uzlabotā tehnoloģija atklāj ne tikai kopēšanas un ielīmēšanas plaģiātismu, bet arī pārfrāzēšanas plaģiātu. Ja saņemat augstu pārfrāzēšanas rādītāju, ir svarīgi rūpīgi caurskatīt savu dokumentu, lai izvairītos no plaģiātisma riska.

Plaģiātisma noteikšanas piemērs

Nepareizu citātu noteikšana

Nepareizu citātu noteikšana

Dažus citātus skolotāji var atzīt par plaģiātu, tāpēc ir svarīgi pārbaudīt jūsu dokumentā esošos citātus, lai izvairītos no nepatīkamām sekām.

Mūsu plaģiātisma pārbaudītājs jums paziņos, kuri citāti ir labi - tie tiks atzīmēti zaļā krāsā. Savukārt violetā krāsā tas iezīmēs visus citātus, kas tiks atpazīti kā plaģiāts, tādā veidā jūs zināsiet, kurus citātus jums vajadzētu rediģēt.


Daudzvalodu noteikšana

Pat ja jūsu dokuments ir uzrakstīts vairākās svešvalodās, mūsu daudzvalodu sistēma spēj atklāt plaģiātu. Tāpēc mūsu plaģiātisma pārbaudes sistēma ir atzīta par nacionālo plaģiātisma noteikšanas sistēmu vairākās valstīs.

Daudzvalodu plaģiātisma pārbaudītājs